Online Sipariş Oluşturmak İçin

Şubeler


Türkiye’de kontak lens’lerin perakende satış yetkilisi, 26.06.2004 tarihinde giren 5193 sayılı yasa çerçevesinde optik mağazalarına verilmiştir. 2002 yılında İstanbul’da kurulan firmamız; kontak lenslerin, satış ve servis hizmetlerini yürütmekle birlikte, optik sektörü ile uluslararası firmalar arasında kaliteli hizmet veren, kurum kimliğini korumaya devam etmektedir. Geçmişte güzel işler yaptık. Şimdi daha iyilerini yapmak için çalışıyoruz..

Sıkça Sorulan Sorular


Kontakt lenslerin, lens solüsyonlarının ve aksesuarlarının 2002 yılından beri Türkiye’deki en eski dağıtım ağına sahip firmasıdır.
Kontak Lens, Lens Bakım ürünleri alanında üretici firmalar tarafından verilen tüm eğitim programları ve ilgili sertifikalar Sağlık Bakanlığı tarafından bu ürünlerin satışını ve tanıtımını yapabilmek için Tıbbi Cihaz kurumundan alınan Tüm Belge ve Ruhsatlar firmamızın tüm şubelerinde mevcuttur.
Üretici firmaların vermiş olduğu tüm iade ve garanti koşullarını uygulanmaktadır.
İşinde uzman bir kadro yapısına sahibiz . Tüm Uluslararası markaları bünyesinde bulunduran sadece kontak lens satışı yapan Türkiye’deki tek firmayız.
Göz sağlığına verdiğimiz önem ve odak noktamızın sadece kontak lens olması. Birçok dünya markası üretici firma ürünlerini geniş stok ve hızlı teslimat ilkesi ile hizmet verdiğimiz optik sektöründeki iş ortaklarımızla buluşturuyoruz.
Türkiye’nin uluslar arası en büyük üretici firmaların (Johnson & Johnson, Alcon, Bausch+Lomb, Cooper Vision) tedarikçisi olan tek firmayız.
Ürün bilgisi hızlı teslimat ilkesi ve geniş stok yelpazemiz sayesinde Ürünleri tek bir tedarik noktasından uygun maliyetlere temin etmek.
Fatura kesildiği tarihten itibaren 30iş günü içerisinde açılmamış kutularda ÜTS kontrolü yapıldıktan sonra iade faturası kesilebilir.
Stoklarımızda mevcut olan ürünlerimizin aynı gün sevkiyatını gerçekleştiriyoruz. Özel üretim olan lenslerinizde müşteri hizmetleri 444 7 454 arayarak iletişime geçtiğinizde teslimat tarihi bilgi verilmektedir.
1. Online siparişinizin takibini rahatlık sağlayabilirsiniz.
2. Tüm ürünlerin stok sorgulamasını online olarak görüntüleyebilirsiniz.
3. Cari hesap bilgilerinizi görüntüleyebilir sitem üzerinden online olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
4. Ürünlere ait bilgileri ve üretim parametrelerini kolaylıkla sistem üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
5. Sizlere uygun Kampanya ve avantajlı olan ürünlerde daha hızlı bilgiye sahip olabilirsiniz.