2002 yılında İstanbul’da kurulan firmamız; kontak lenslerin, lens solüsyonlarının, lens aksesuarlarının, optik cihazların ulusal ve uluslararası alanda satış ve servis hizmetlerini yürütmektedir.

Lens Medikal; Johnson & Johnson, Alcon, Bausch + Lomb, Cooper Vision,, Zeiss gibi uluslararası firmalar ile yapmış olduğu iş birliği neticesinde, bu firmalara ait olan tüm marka kontak lens ve lens solüsyonlarının Türkiye’deki en geniş hacimli alıcılarından biridir. Ayrıca marka patenti Lens Medikal’e ait olan Aq Colors , Focus Aqua, Solflex marka lenslerin, FreshCare Aqua ve Oculit, Kontak Lens solüsyonlarının Türkiye’de ve uluslararası alanda satışını yapmaktadır. Birçok dünya markasını bünyesinde barındırması sayesinde müşteri gereksinim ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Lens Medikal, göz sağlığına verdiği önemi, çalışmalarını göz hekimleri ve optisyenlerle koordineli bir şekilde yürüterek göstermektedir.

“Göze Dair Her Şey“ anlayışının öncülüğünde hızlı ve emin adımlarla büyüyen Lens Medikal; yenilikçi kadrosunu Kadıköy, İzmir, Antalya ve Ankara şubelerini açarak genişletmiş ve müşteri memnuniyetini esas alan çözüm odaklı hizmet kalitesiyle kısa sürede sektöründe bir marka haline gelmiştir.

Lens Medikal; insan sağlığının esas alındığı bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak yerli ve yabancı müşterilerine dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve insan sağlığı odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine insan sağlığı için üzerine düşenden de fazlasını yerine getirmeyi kendine vizyon edinmiştir.
upload/

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bir teklif istemek veya ekibimizle bir danışma planlamak için bizimle iletişime geçin.

Başarılı! Mesajınız bize iletilmiştir.
Hata! Mesajınızı gönderirken bir hata oluştu.